TAMİR | BAKIM | SERVİS

Kocaeli'nin En Güvenilir Kombi Teknik Servisi

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek temizleme servisi hizmetlerimiz. 7/24 verilmektedir. Müşterilerimiz bizlere ulaştıklarında ve petek temizletmek istediklerini bildirdiklerinde, kendilerine uygun zamanı belirliyor ve randevu oluşturuyoruz. Servis hizmetlerimiz, petek temizleme konusunda uzman olan ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Mobil ekiplerimizde, petek temizleme işlemlerinde kullanılan yeni teknoloji makinelerimiz ve tüm donanım sistemlerimiz mevcuttur.

Petek Temizliği
Profesyonel Kombi Teknik Servisi, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Deneyimli ve donanımlı servis hizmetlerimiz ile evinizdeki ya da işyerinizdeki tüm kalorifer tesisat ve petekleri özenle temizlenecektir. Hizmetlerimiz haftanın her günü verildiği için her zaman müşterilerimizin yanında olabiliyoruz. Petek temizliği servis hizmetlerimizi ile soğuk günlerde, ısınma sorunu yaşanmamasını istiyoruz. Bunun için hizmetlerimizi kesintisiz ve mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde sunmaya çalışıyoruz. Servis talebinde bulunduğunuzda, ekiplerimiz, belirtilen saatte sizin yanınızda olacaktır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Evlerimizde ısınma sistemi olarak kullandığımız, kombi ve tesisat temizliği ile sisteminin bakımlı olmasına özen gösterilmelidir. Periyodik bakım hizmetleri vererek, kombi bakımlarınızı, petek temizleme işlemlerini yapıyoruz. Kombi cihazları için periyodik bakımlar her yıl yapılmalıdır. Petek temizleme işlemlerinin de her yıl yapılması, peteklerin ve tesisatın ömrünü uzatacak, tıkanma oluşumu önlenecektir. Sadece petek temizleme işlemlerini Petek Temizliği üzerinden 2 yıl ve daha fazla süre geçmişse petekler kirlenmeye başlamıştır. Çünkü ısınan su beklediğinde içerisindeki, kireç oluşumunu ve diğer atıkları petek içerisine bırakmaya başlayacaktır. Kireç ve atık oranı arttıkça kirlenme ve kanallarda daralmalar oluşacak, ısınma sorunları oluşturacaktır. Isınma sorunları ile karşılaşmamak için periyodik bakımların yapılması gerekiyor.

İLETİŞİM FORMU