TAMİR | BAKIM | SERVİS

Kocaeli'nin En Güvenilir Kombi Teknik Servisi

Körfez Kombi Servisi

Körfez Kombi Servisi, Bakımı, Tamiri ve Petek Temizliği ve günlük hayatta kullandığımız bazı elektrikli eşyaların periyodik bakımları bulunur. Bu eşyalardan biri de kombidir. Kombi her yıl bakıma alınması gerekir ve oluşabilecek aksaklıklar büyük bir arızaya dönüşmeden önlem alınmalıdır. Ayrıca rutin bakımlarda kombinin daha iyi çalışması da sağlanır. Kombi yıl içinde sürekli çalışan ve hassas parçalardan oluştuğu için bu bakımlar kombi için çok önemlidir.

Kombi Servisi ve Bakımı

Firmamız teknik personellerince yapılan kombi bakımında birçok bakım işlemi yapılır. Teknik personel kombiyi çalıştırarak çalışmasını kontrol eder. Kombinin içini açan teknik personel kombi içinde oluşan tozları temizler. Kombinin elektrik aksamı da kontrol edilir. Ardından kombi bacası elden geçer. Kombi suyu boşaltılarak vanalar sökülür ve içi iyice temizlenir. Kombi fanı da sökülerek kontrol edilir.

Filtreler de kontrol edildikten sonra performansı düşen parçalar var ise tespit edilir. Bu parçaların değişmesi için müşteriden onay istenir. Onayı alması durumunda personellerimiz bu parçaları orijinal parçalarla değiştirir. İşlem bittikten sonra tesisata yeniden su aktarır ve çalıştırırlar. Kombinin iyi çalıştığından emin olan personellerimiz müşteriye yapılan işlem hakkında bilgi vererek kombiyi teslim eder.

Bakımların Kombiye Etkisi

Her yıl rutin olarak yapılan kombi bakımı kombinin sık sık arızalanmasının önüne geçer. Kombi daha uzun ömürlü olur. Kombinin daha ekonomik çalışmasını sağlar ve faturalara olumlu bir etki eder.

Kombi Arızalarının Nedenleri

Kombilerde oluşabilecek arızaların birçok nedeni bulunur. Bunlardan bazıları kullanıcı hataları, kurulum hataları ve kombi parçalarının eski olmasıdır. Fakat bu arızaların en büyük etkisi kullanıcı hatalarıdır. Kombinizi daha sağlıklı bir şekilde kullanmak için bakımlarını zamanında yaptırarak bakıma gelen teknik personellerimizin vereceği bilgilere göre kullanmalısınız.

Kombiyi Daha Ekonomik Kullanmanın Yolları

Kombiyi daha ekonomik kullanmanın en iyi yolu kombi bakımlarını zamanında yapmadır. Kombi bakımının yanında petek temizliği de her yıl yapılmalıdır. Petek temizliği kombiyi hem arızalardan koruyor hem de daha ekonomik çalışmasını sağlıyor. Kombi bakımlarında her yıl yapılan işlemler de faturaların düşmesini sağlıyor. Bu işlemler kombinin ömrünü uzattığı için ek masraflardan da korunmuş olursunuz.

İLETİŞİM FORMU