TAMİR | BAKIM | SERVİS

Kocaeli'nin En Güvenilir Kombi Teknik Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli marka tüm kombi modelleri için en iyi ve güvenilir servis hizmetleri verilir. Verilen bakım hizmetleri ile ferroli kombilerinizin kış aylarında sizlere sıcak bir ortam oluşturulması sağlanıyor. Kombilerinizi kullanmaya başladıktan sonra arıza yapmasını ve masraflı tamir sorunları oluşturmamasını sağlamak için düzenli olarak yıllık bakımlarını yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan kombiler kış aylarında meydana gelecek arızalanmalar nedeniyle büyük sorunlara neden olabilecektir.

Ferroli Kombi Periyodik Bakımları

Kış aylarında kombi arızası nedeniyle ısınma sorunu yaşamamak ya da yüksek faturalar ödememek için yıllık periyodik bakımları yaptırmalısınız. Uzman ve eğitimli elemanların yapacakları bakımlar sayesinde kullanıma dayalı olarak yıpranan ve arıza yapmak üzere olan tüm parçalar tespit edilir ve değiştirilir. Parça değişimi ve servis hizmetleri garantili olarak sunuluyor. Periyodik bakımları cihazın ömrünü uzatırken, verimli çalışmasını ile enerji tasarrufunun da oluşmasını sağlıyor.

Güvenilir Kombi Servis Hizmeti

Ferroli kombi servisi hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti esas alınır ve garantili hizmetler verilir. 7/24 servis çağır hizmetlerinden faydalanılabiliyor. Kombi bakımlarının alanında uzman elemanlar tarafından yapılması, oluşan arızalar ve oluşabilecek arızaların daha kolay tespit edilmesini sağlıyor. Kombi arızalarında sık rastlanılan, kart arızalarında, tamir ve kart değişimi hizmetleri veriliyor.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Kombi bakımları, arıza bakımı ve periyodik bakım olarak ayrı yapılır. Arıza bakımlarında, meydana gelen arızanın çözümüne yönelik hizmetler verilir. Meydana gelen arızalar tamir edildikten sonra elemanlar, genel bakımda yaparak, kombinin yıllık bakımını yapmış oluyorlar. Periyodik bakımlarda ise arızalı parça olup olmadığı kontrol edilmekte ve cihaz içi temizliği yapılmaktadır. Bu kontroller, cihazın daha verimli ve güvenli çalışmasını sağlar. Periyodik bakımlar bir yıl boyunca güvenli kullanım sağlar.

Servis Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tüm müşteriler, servis hizmetleri konusunda bilgilendiriliyor ve teknik servis hizmeti almaların sağlanıyor. Ferroli kombi servisleri taleplerinde şunlara dikkat edilmelidir.

  • Gelen servisin yetki belgesi olup olmadığına,
  • Bakım öncesinde yapılacak işlemlerle ilgili bilgi vermesine,
  • Neler yapıldığını göstermesine,
  • Tüm güvenlik önlemlerini alıyor olmasına,

Bunlara dikkat ederek en güvenilir ve kaliteli kombi bakım hizmetini alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU